previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

TOP MARKI - OFICJALNA DYSTRYBUCJA

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem wielu światowych marek, dzięki czemu możemy zaoferować cały asortyment, szybkie dostawy w atrakcyjnych cenach. Posiadamy pełne wsparcie produktowe oraz techniczne tych firm co gwarantuje Państwu najwyższy poziom obsługi.

Gulf

Światowy producent najwyższej jakości olejów, smarów i paliw. Od przeszło 110 lat opracowuje, produkuje i dostarcza środki smarne do wszystkich sektorów na całym świecie. W ofercie posiada oleje motoryzacyjne, rolnicze, hydrauliczne, morskie, przemysłowe.

Texaco

Obejmuje wszechstronną gamę środków smarnych zapewniających pojazdom, maszynom i urządzeniom wysoką wydajność, ochronę i niezawodność, której można oczekiwać korzystając z godnej zaufania marki Texaco, Havoline, Ursa, HDAX i Techron.

Tedex

Jest renomowanym producentem i dystrybutorem środków smarowych dla motoryzacji i przemysłu, płynów do spryskiwaczy oraz płynów do chłodnic samochodowych. Przedmiotem działalności firmy jest również dystrybucja smarów i płynów hamulcowych.

Venol

Zajmują się produkcją wysokiej jakości olejów smarowych do różnych zastosowań w motoryzacji i przemyśle oraz wysokiej jakości płynów eksploatacyjnych i środków do pielęgnacji samochodów. Jest produkcentem najwyższej jakości olejów samochodowych Active Power.

GLI - Therm

Producent oraz dostawca szeregu surowców i produktów chemii specjalistycznej mających zastosowanie głównie w instalacjach pozyskujących energię ze źródeł odnawialnych, a także w przemyśle chemicznym, spożywczym czy budownictwie.

Fazi

Polska marka powstała w 1995 roku.
Producent i dystrybutor wysokiej jakości smarów plastycznych i olejów emulgujących. W ofercie znajdują się profesjonalne smary i oleje do obróbki metali do zastosowań w różnych dziedzinach przemysłu.

WSZYSTKIE MARKI W NASZEJ OFERCIE